Šo vietu, tāpat kā daudzas citas, pamanīju kādā instagram postā. Paldies instagramam par to! Parasti atrodot ko skaistu vai noderīgu, cenšos to uzreiz saglabāt instagram mapītē ar vēlamo nosaukumu, šajā gadījumā, piemēram – VIETAS.  To daru, lai uzreiz būtu gatavas idejas un galamērķi tādām dienām, kad gribas kaut ko apskatīt un kaut kur aizbraukt izstaigāties.

Papētot mazliet sīkāk, izrādās šis ir 3. lielākais ūdenskritums Latvijā. Tas atrodas Siguldas pusē un ir diezgan viegli sasniedzams.

Ievadot google maps meklētājā “Daudas ūdenskritums”, to ir viegli atrast. Jāatzīst, ka pietuvojoties tam, mazliet apmulsām, jo norāde “Daudas ūdenskritums 630m” ir blakus nelielam grants ceļam, lauka malā. Bet ja esat atraduši to, tālāk viss vienkārši – tik jāpaiet neliels gabaliņš un jānokāpj līdz ūdenskritumam.

Bijām iecerējuši mazliet garāku pastaigu pa mežu, bet šoreiz slikto laika apstākļu un nevienmērīgās takas dēļ, tas neizdevās, bet vasarā šis noteikti būtu izcils galamērķis, lai karstākā dienā varbūt iebristu arī upē.